Sinervit Hakkında

Sinervit İlaç’ta hedefimiz, yenilikçi ve güvenilir ürünler sunarak tüm Türkiye’deki ve dünyadaki insanların sağlığını iyileştirmektir. Sinervit İlaç Ltd. Şti. 2022 yılında, % 100 Türk sermayesiyle ulusal ve uluslararası sağlık alanında faaliyet göstermek için kurulmuştur. Sinervit İlaç, hekimlerimize, eczacılarımıza, hastalarımıza, iş ortaklarımıza, devlet kurum ve kuruluşlarımıza saygı duyar, değer verir ve onlarla her zaman iş birliği içinde etik kurallar çerçevesinde hareket eder.

MİSYON Hastalarımızın yaşam kalitesini artırmak için yüksek kalite ürünleri, ulusal ve uluslararası sağlık sektörüne kazandırmak. Ülkemiz ve dünya insanlarına, insan sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini artırarak daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla en uygun maliyetli ürünleri sunmaktır. VİZYON İnsan sağlığı ve yaşam kalitesi için sürekli daha iyi, yenilikçi çözümler aramak ve sürdürülebilir bir büyüme gerçekleştirmek.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin bir parçasıdır.

Topluma Saygı: Toplumun ihtiyaçlarına duyarlıyız.

İnsana Saygı: İnsan faktörünün başarımızın temelini oluşturduğunun farkındayız. Dürüstlük ve Bütünlük: İnsanlığa ve çevreye özen gösteririz. Başkalarına güvenmek ve güven dolu ilişkiler kurmak bizim için esastır.

Kalite ve Etik: İnsan sağlığı bizim için çok önemlidir. Yaptığımız işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. Yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ilke ediniriz.

İş Birliği ve Takım Çalışması: Daha iyi çözüm bulmak için ortaklaşa çalışmanın önemine inanıyoruz. Yenilikçi: Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızı ve gelişmemizi sürdürmenin temelidir.