Zihninizin Gücünü Keşfetin Cognimind Focus

Öğrenciler

Çalışanlar

Yaşlılar

Sporcular

Cognimind Focus Nedir?

Cognimind Focus, Cognizin Sitikolin ve fosfatidilserin (PS) içeren bir gıda takviyesidir. İçeriğinde bu iki güçlü bileşene ek olarak sinerjik etkiye sahip Ginkgo biloba, aktif Folik Asit, aktif Vitamin B6 ve aktif Vitamin B12 kullanılmıştır.


Sitikolin, hücre zarlarının yapı taşlarından biri olarak görev yapar ve sinir hücrelerinin sağlıklı işlevi için gereklidir. Aynı zamanda asetilkolin adı verilen bir nörotransmitterin sentezinde önemli bir rol oynar.


Fosfatidilserin, insan vücudunun hücre zarlarının bir bileşeni olarak bulunan bir fosfolipid türüdür. Özellikle sinir hücre zarlarında yoğun olarak bulunur ve sinir hücrelerinin sağlıklı işlevi için gereklidir. Ayrıca beyin hücrelerinin iletişimi için önemli bir rol oynar.

Cognimind Focus'un İçinde Neler Var?

Tip 2 Kolajen Nedir? Faydaları Nedir?

Tip 2 kolajen, özellikle eklem sağlığını desteklemek amacıyla üretilen bir kolajen türüdür. Tip 2 kolajen, kıkırdak dokusunun ana bileşenidir ve eklem sağlığı için önemli bir role sahiptir.

SATIN AL

Tip 2 kolajen, kıkırdak dokusunun ana bileşenidir.

Tip 2 kolajen, özellikle eklem bölgelerinde bulunan kıkırdağa elastikiyet ve güç kazandırır.

Cognizin ® Citicoline'ın hücresel sentez ve beyin enerjisi üzerindeki etkisi Araştırmacılar , altı hafta boyunca 500 mg Cognizin ® alan orta yaşlı yetişkinlerde beyin aktivitesinde artış gözlemledi *1 Cognizin ® beyin zarlarının oluşumunu %26 artırdı ve beyin enerjisini %13,6 oranında yeniledi. *

Tip 2 kollajen takviyesi, antrenman sonrası eklem ağrılarının azalmasına yardımcı olabilir.

Kolajen takviyesi, iyileşme sürecini hızlandırabilir ve yaralanmanın etkilerini azaltabilir.

Cognimind Focus'u Nasıl Kullanırım?

Müşterilerimiz Cognimind Focus Hakkında Ne Söylüyor?

Cognimind Focus'u Nereden
Alabilirim?

Sinervit ürünlerini eczanenizden satın alabilirsiniz. Kolay temin için eczacınıza Sinervit ürünlerinin Selçuk Ecza Deposu, As Ecza Deposu, Farmazon ve Farmaborsa 'da bulunduğu bilgisini verebilirsiniz. Detaylı bilgi için sayfasının sağ tarafında bulunan Whatsapp butonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.